Vstup do školy
Jméno:
Heslo:
Ukázky z obsahu

Zde si můžete vyzkoušet několik ze 42.000 jedinečných výukových lekcí ve Škole za školou. Pokud jste již rozhodnuti pořídit si Školu za školou pro vaši školu, stačí si ji objednat právě teď.

Ukázky interaktivních cvičení:

Ukázky obrazovek :

Rozvrh hodin Výběr učebnic, které žák používá Prosvištění Test Slepá mapa Namluvený diktát Editace učebnic Vyhodnocení výsledků Velká hra o ceny

Novinky:

Od letošního školního roku jsme podstatně rozšířili možnosti editace výukových jednotek. Na několika školách je nyní v pilotním provozu testována a dosavadní zkušenosti jsou velice dobré. Veškerý vzdělávací obsah, který tyto školy dosud vytvořily, naleznete v sekci Učíme se navzájem. Editaci si můžete prohlédnout v následujících flashových prezentacích.

AKTUALITY

31/12/2013 PF 2014
Milí záškoláci a záškolačky, přejeme vám všechno nejlepší do nového roku! Ať jste zdraví, v dobré náladě a úspěšní (nejen) ve Škole za školou! :-)

27/12/2013 VÝHRY
Milí záškoláci a záškolačky, začátkem příštího týdne vám odešleme výhry za body, které jste nasbírali ve Škole za školou. Nezapomeňte si je vyzvednout na poštách!

PRÁCE ŠKOL

02/01/2011 Obsah vytvořený školami
Více než 30 škol využívá editační prostředí Školy za školou k tvorbě a zveřejňování vlastních on-line výukových jednotek. Jejich tvorbu podpořilo MŠMT udělením grantu v rámci...